KONGRE ÖNCESİ VE SONRASI TURLAR
Turlar, kayıt ücretine dâhil olmayan ekstra ücrete tabi etkinliklerdir. Bu turlar sadece kongre katılımcıları ve beraberindeki misafirler için organize edilmiştir.>
Minimum katılım sayısı 15 tir. Bu sayıya ulaşılmazsa tur iptal edilebilir.
 
EFES & MERYEM ANA KİLİSESİ- GÜNÜBİRLİK TUR
23 Haziran 2019
(Tam gün tur, saat: 09.30-17.00)
Akdeniz'deki en iyi korunmuş antik şehri olan Efes, belki de Roma dönemlerinde yaşamamın nasıl bir his olduğunu anlayabileceğiniz dünyadaki en iyi yerdir. Batıda stratejik bir liman olması sebebiyle Efes, Roma imparatorluğunun ikinci büyük şehri ve Hıristiyanlar için önemli bir dini merkez olmuştur. Bir efsaneye göre Meryem Ana, ömrünün son yıllarında Aziz Yuhanna eşliğinde Efes’e gelmiş ve yerel Hıristiyan halk ona tapınmıştır ve evi de Efes yakınlarında, küçük bir evde yaşamıştır. Ayrıca İsa'nın 12 havarisinden ve İncil’in yazarlarından Aziz Yuhanna da hayatının son dönemlerini burada geçirdiği ve Aziz Yuhanna Bazilikası da Efes yakınında yer aldığı bilinmektedir.
 
PROGRAM
Saat 09.30'da otelden ayrılınarak Selçuk'a ulaşılacaktır. Selçuk’taki tarihi yapıtlar ziyaret edildikten sonra Efes’e ulaşılacak ve Mermer Cadde, Hadrian Tapınağı, Celsus Kütüphanesi, Büyük Tiyatro ve Meryem Ana evi ziyaret edilecektir. Ünlü Şirince Köyü'nde öğlen yemeği yenildikten sonra Selçuk'tan hareket edilip Çeşme'deki otelimize dönüş yapılacaktır.
Kişi Başı Tur Ücreti : 60 EURO 
 
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Özel tur otobüsleriyle ulaşım hizmeti,
Öğle yemeği,
Giriş ücretleri,
Profesyonel rehberlik hizmeti.
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Tüm içecekler ve bahşişler.
 
ÇEŞME TEKNE TURU 
23 Haziran 2019 
(Yarım gün tur, saat: 14.00-17.00) Bu tur 24 Haziran 2019 saat 17.00-20.00 arasında tekrarlanacaktır. 
 
PROGRAM
Çeşme’deki otelimizden saat 14: 00'te hareket edilecektir. Üç saatlik tekne turumuzu yapmak için Çeşme Koyu'ndan yelken açılacak ve Eşek Adası, Jandarma Koyu ve Mavi Körfezi ziyaret edilecektir. Tekne turumuzu tamamladıktan sonra saat 17.00’de Çeşme’deki otelimize dönüş yapılacaktır. 
Kişi Başı Tur Ücreti : 25 EURO
 
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER • Özel tur otobüsleriyle ulaşım hizmeti, 
Tekne gezisinde 1 adet meşrubat, 
Tekne gezisi boyunca DJ eşliğinde müzik 
 
BERGAMA VE FOÇA- GÜNÜBİRLİK TUR 
26 Haziran 2019
(Tam gün tur, saat: 08.30-17.00)
 
PROGRAM
Saat 08:30'da otelimizden ayrılıp Bergama’ya devam edilecektir. Bergama, Greko-Romen kalıntıları ile ünlü antik Helenistik yedi kiliseden birini bulunduran bir şehirdir. Helenistik dönemde ticaret, eğitim ve sanat alanlarında İskenderiye’nin rakibi olmuştur. Bergama, Mısır’dan sonra parşömen üreten tek şehirdi. Kentin tarihi, M.Ö. üçüncü ve ikinci yüzyıllardaki sanatsal ve bilimsel keşiflerin doruklarına hükmeden Attalos hanedanına kadar uzanmaktadır. 
M.Ö. 4. yüzyılda inşa edilmiş olan Bergama’daki Asklepion Tapınağı, Eski Çağ’da Epidaurus ve Kos’taki örnekleriyle eş değer öneme sahip bir tedavi merkezi olarak hizmet vermiş olup Sağlık Tanrısı Asklepios’a adanmıştır. Asklepios Kutsal Alanı, galerili avlusu, 3.500 kişilik tiyatro yapısı, İmparator Hadrianus’a ait kült salonu, kütüphanesi, yuvarlak planlı Asklepios Tapınağı ile Roma Dönemi’nde oldukça önemli bir sağlık merkezi olmuştur.
Bergama antik çağda önemli bir başkenttir ve Yunanca adı “kale” anlamına gelmektedir. Burada Athena Tapınağı, kütüphane, Kraliyet Sarayları, Truva Tapınağı, dünyanın en dik tiyatrosu, Dionysos Tapınağı, Zeus Sunağı ve Akropolis ziyaret edilecektir. Akropolis ise konik bir tepenin üzerine inşa edilmiş çevredeki vadiden 100 metre yüksekte bulunan başka bir şehirdir. 
Bergama'da öğle yemeğimizi yedikten sonra ufak bir fotoğraf molası için Foça ziyaret edilecektir. Çeşme'deki otelimize dönüş yapılacaktır.
Kişi Başı Tur Ücreti : 70 EURO 
 
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Özel tur otobüsleriyle ulaşım hizmeti,
Öğle yemeği,
Giriş ücretleri,
Profesyonel rehberlik hizmeti.
.
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER.
Tüm içecekler ve bahşişler. 
 
İZMİR - GÜNÜBİRLİK TUR 
26 Haziran 2019 
(Yarım gün tur, saat: 09.30-15.00) 
 
PROGRAM
Saat 09.00'da Radisson Blu Hotel'den ayrılıp İzmir'e hareket edilecektir. Tur, bütün şehri ve antik Agora’ya (en iyi korunmuş Roma pazarı) bakan Pagos Tepesi üzerinde bulunan Büyük İskender Kalesi ziyareti ile başlayacaktır. Smyrna ve Efes El Sanatları Müzesi ile Arkeoloji Müzesi’ni de ziyaretin ardından İzmir'in sembolü olan Saat Kulesi'ne gidilecektir. Şehrin merkezi olan Karşıyaka ve içinde 2000 dükkân bulunan Kemeraltı Çarşısı ziyaret edilecektir.
Saat 15.00’de İzmir’den Çeşme’deki otelimize dönüş yapılacaktır.
Kişi Başı Tur Ücreti : 35 EURO 
 
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Özel tur otobüsleriyle ulaşım hizmeti,
Giriş ücretleri,
Profesyonel rehberlik hizmeti.
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğle yemeği, 
Tüm içecekler ve bahşişler.
 
KAPADOKYA TURU - 2 GECE, 3 GÜN
26-28 Haziran 2019
Yaklaşık üç milyon yıl önce şiddetli volkanik patlamalar nedeniyle bu bölgedeki plato lav, kül ve tüfle kaplanmıştır. Daha sonra, rüzgâr ve yağmur kırılgan kayaları, sıcak kırmızılar, yeşiller ve grilere kadar değişen renklerde boyamış; Peri Bacaları adı verilen muhteşem bir gerçeküstü kaya kozalakları ve başlıklı zirvelere dönüştürerek aşındırmıştır. Bizans döneminde, Hıristiyanlar, şapelleri ve manastırları kayadan oymuş ve daha sonra bu yapılar Romalılar tarafından eziyet gören Hıristiyanların sığınağı olarak görev yapmıştır.
 
1.GÜN 26 HAZİRAN 2019: KAPADOKYA’YA VARIŞ
 
Girişte misafirlerimiz Kayseri havaalanından alınıp, Kapadokya'daki otelimize transfer edilecektir. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir.
EKSTRA TÜRK GECESİ KİŞİ BAŞI FİYATI: 25 EURO
(Folklorik danslar, dansöz, sınırsız yerli içecek)
 
2.GÜN 27 HAZİRAN 2019: KAPADOKYA TURU
Tam gün Kapadokya (taş konutlar, taş şapeller ve manastırlar ülkesi) turu: Kahvaltıdan sonra; dünyaca bilinen peribacalarının görüleceği Uçhisar Kalesi, Güvercin Vadisi, Devrent Vadisi, Keşiş Vadisi' (Paşabağı) ziyaret edilecektir. Avanos'ta öğle yemeği molasının ardından, kaya oyma kilise ve manastırların görülebileceği Göreme Açık Hava Müzesi'ne gidilecektir. Ardından Ürgüp'te (bölgenin turizm merkezi) bulunan Turasan Şaraphanesi ziyaret edilip otele geri dönülecektir. Burcu Kaya Hotel'de akşam yemeği ve geceleme gerçekleşecektir.
 
EKSTRA SICAK HAVA BALON TURU KİŞİ BAŞI FİYATI: 140 EURO
Otelimizden sabah erken saatlerde (genellikle gün doğumundan önce) toplanacak ve hareket edilerek kalkış yerine gidilecektir. Hafif bir kahvaltının ardından balon uçuşları ile ilgili temel kuralları açıklayan balon yolcu bilgilendirmesi yapılacaktır. Yolcu bilgilendirmesinden sonra yavaşça kalkış yapılacaktır. Kapadokya vadilerinde yüzlerce fotoğraf çektikten sonra şampanyayla inişinizi kutlayacak ve uçuş sertifikalarınızı alarak, saat 08.00 civarında otele dönüş yapılacaktır.
 
3.GÜN 28 HAZİRAN 2019: KAPADOKYA TURU VE TUR BİTİMİ Kahvaltıdan sonra otelden çıkış yapılacaktır. Ihlara'da bulunan Kaymaklı Yeraltı Şehri'ne (Hıristiyanlığın erken dönemlerinde; Hıristiyanların zalimlerden saklandıkları yer olarak bilinmektedir.) doğru yola çıkılacaktır. Kayalara oyulmuş kliseleri ziyaret ederek Ihlara Vadisi boyunca yürüyüş yapılacaktır. Turumuzun bitmesinin ardından havalimanına transferimiz gerçekleşecektir.
 
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ: 250 EURO
 
TEK KİŞİLİK ODA TUR ÜCRETİ: 280 EURO
 
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER • Yarım pansiyon, 2 gece 4* otelde konaklama
Havalimanı - otel – havalimanı transfer
Seyahat programında belirtilen tüm geziler 
Müze giriş ücretleri
Profesyonel rehberlik hizmeti
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Ekstra olarak belirtilen turlar
Öğle yemekleri, içecekler ve bahşişler
 
PAMUKKALE & HIERAPOLIS & APHRODISIAS TURU- 1 GECE 2 GÜN 
26-27 Haziran 2019
 
1.GÜN 26 HAZİRAN 2019: ÇEŞME- PAMUKKALE Otelden ayrıldıktan sonra, perilerin diyarı olarak adlandırılan; göz kamaştırıcı beyaz, taşlaşmış travertenleri ile dünyada eşine rastlanmayan büyüleyici ve muhteşem Pamukkale'ye transferimiz gerçekleşecektir. Pamukkale ve harika travertenler, antik Roma kenti, Hierapolis, Nekropol, Roma Hamamları ve Tiyatrosu ziyaret edilecektir. Yerel bir restoranda yenilecek olan öğle yemeğinin ardından otele dönüş yapılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir.
 
2.GÜN 27 HAZİRAN 2019: APHRODISIAS- İZMİR VE TUR BİTİMİ
Kahvaltımızı yaptıktan sonra otelden çıkış yapılacak ve Aphrodisias’a doğru yola çıkılacaktır. Aphrodisias’ta Tiyatro, Odeon, Piskopos Sarayı, Stadyum, Afrodit Tapınağı ve heykeltraşların muhteşem heykellerinin, rölyeflerinin sergilendiği Müze ziyaret edilecektir. Havaalanına veya otelinize transfer ile birlikte turumuz son bulacaktır.
 
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ: 130 EURO
TEK KİŞİLİK ODA TUR ÜCRETİ: 150 EURO
 
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Yarım pansiyon, 1 gece 4* otelde konaklama
Klimalı lüks araçlar ile ulaşım
Seyahat programında belirtilen tüm geziler 
Müze giriş ücretleri
Profesyonel rehberlik hizmeti
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğle yemekleri, içecekler ve bahşişler